Nejlepší chytré hodinky 2019

chytre hodinky Huawei Dávno neplatí, že hodinky umí ukazovat jenom čas. Světu vládne elektronika a moderní hodinky, tzv. smartwatches, umí nahradit mobilní telefon nebo rozšířit funkce chytrého telefonu. S nejlepšími chytrými hodinkami se hravě dostanete na internet a můžete si do nich stáhnout praktické aplikace.

Pořízení kvalitních chytrých hodinek ale není levnou záležitostí. Do jakého modelu investovat pracně vydělané peníze, abyste z něj měli radost a maximální užitek? Přinášíme vám malou nápovědu v našem žebříčku nejlepších chytrých hodinek, který vznikl po pečlivém prostudování hodnocení zákazníků významných e-shopů, testovacích organizací a odborníků v oboru. Právě teď vám představujeme vítěze!

Před zakoupením chytrých hodinek je dobré seznámit se s jejich funkcemi a ujasnit si, co od nich očekáváte a k čemu je budete využívat. Co byste o nich měli vědět, než si je pořídíte?

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší chytré hodinky na trhu – TOP 6

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Samsung Galaxy Gear S2
9 990 KčČíst recenze
2.Apple Watch
11 990 KčČíst recenze
3.Motorola Moto 360
5 929 KčČíst recenze
4.MOTOROLA MOTO 360 2gen
9 359 KčČíst recenze
5.Sony SmartWatch 3
4 389 KčČíst recenze
6.Pebble Time Steel Smartwatch
8 499 KčČíst recenze
7.Samsung Galaxy Gear Fit
3 272 KčČíst recenze
8.Huawei Watch W1
9 999 KčČíst recenze

Zdroj některých fotografií: Heureka.cz


Zobrazit kompletní nabídku chytrých hodinek


[sc:vysvetlivky]

Jak vybrat nejlepší chytré hodinky?

  1. Při výběru chytrých hodinek se zaměřte na to, jaký systém obsahují a zda je kompatibilní s vaším mobilním telefonem. Vybírat můžete mezi hodinkami s Androidem nebo WatchOS.
  2. Nejlepší chytré hodinky mají různé užitečné funkce, které oceníte na cestách, během sportu nebo ve chvílích nudy. Některé hodinky umožňují přidání dalších aplikací, jako jsou Zprávy, Telefon, Mapy, Facebook Messenger, Hudba nebo Twitter.
  3. Chytré hodinky ve většině případů slouží i jako fitness náramek a zaznamenávají vaši denní aktivitu.
  4. Pro uskutečnění telefonického hovoru přes chytré hodinky slouží funkce GSM.
  5. Informujte se o výdrži baterie. Některé modely při zapnutém GPS vydrží pouze pár desítek minut.
  6. Vybírejte chytré hodinky z kvalitních materiálů. Proti rozbití a poškrábání je odolné minerální nebo safírové sklíčko. S nejlepšími hodinkami můžete dokonce plavat nebo se potápět.
  7. Chytré hodinky lehce spárujete s mobilním telefonem pomocí funkce Bluetooth (sloužící k bezdrátovému propojení dvou zařízení). Ihned získáte přístup k důležitým informacím ve vašem telefonu, aniž byste ho museli vytahovat z kapsy.
  8. Nevíte jaký model si pořídit? Inspirujte se například u nás, kde pro vás pravidelně aktualizujeme žebříček nejlepších chytrých hodinek, které si lze v současné době koupit.

Chytré hodinky patří mezi povedené elektronické vychytávky s hvězdnou budoucností. Jsou neuvěřitelně diskrétní v situacích, kdy se nehodí mít v ruce mobilní telefon a umožňují vám zůstat s kýmkoliv v neustálém kontaktu. Navíc vypadají dobře a svědčí o vašem dobrém vkusu. Potřebujete ještě více důvodů, proč mít nejlepší chytré hodinky?

Levné CHYTRÉ HODINKY již od 493 Kč

Pomohli jsme vám vybrat ty nejlepší chytré hodinky na českém trhu? Podělte se s námi v diskusi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi používané smart watches a pomozte ostatním nakoupit to nejlepší.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.