Nejlepší espresovače 2019

DeLonghi EC850 espresovač Milujete vůni a chuť kávy? Stalo se pití kávy vaším každodenním rituálem? Připravte si doma opravdové espresso jako z kavárny a pořiďte si nejlepší espresovač. Až ochutnáte první šálek doma připravené kávy, nebudete už chtít žádnou jinou!

Nabídka espresovačů je celkem široká, proto před jeho koupí zvažte, jaké na něj máte požadavky. S hledáním toho nejlepšího espresso kávovaru vám přicházíme na pomoc a představujeme vám šikovné pomocníky pro lahodné espresso. Určitě se ptáte, jak jsme došli k našemu žebříčku. Při hodnocení kávovarů jsme přihlédli k hodnocení odborníků v oboru, inspirovali se výsledky renomovaných testovacích organizací a přečetli desítky názorů samotných spotřebitelů. Výsledkem je přehled nejlepších espresovačů!

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší pákové espresovače- TOP 5 dle nás

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.DeLonghi EC 8505 998 Kč Více informací
2.Catler ES 801215 190 Kč Více informací
3.DeLonghi EC 6803 841 Kč Více informací
4.DeLonghi Icona Vintage ECOV 311.BK3 899 Kč Více informací
5.Saeco Poemia HD84274 999 Kč Více informací

Zobrazit kompletní nabídku PÁKOVÝCH KÁVOVARŮ


Nejlepší automatické espresovače- TOP 5 dle nás

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.DéLONGHI ECAM 45.760 W22 990 KčVíce informací
2.DeLonghi Intensa ECAM 23.46014 787 Kč Více informací
3.DeLonghi PrimaDonna ESAM 670034 789 Kč Více informací
4.DeLonghi Magnifica ESAM30008 980 Kč Více informací
5.Saeco PicoBaristo HD892422 999 Kč Více informací

Zobrazit kompletní nabídku AUTOMATICKÝCH KÁVOVARŮ


Nejlepší kapslové espresovače – TOP 5 dle nás

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Krups Nespresso XN 7306 490 KčVíce informací
2.DeLonghi Nespresso EN 750 MB12 987 Kč Více informací
3.DeLonghi Nespresso EN 5205 676 Kč Více informací
4.Espresso Krups Nespresso Pixie XN30063 990 Kč Více informací
5.DeLonghi Nespresso EN 1663 347 KčVíce informací

Zobrazit kompletní nabídku KAPSLOVÝCH KÁVOVARŮ


[sc:vysvetlivky]

Jak vybrat nejlepší espresovač?

Kávovarů na espresso je hned několik druhů s řadou užitečných funkcí. Přinášíme vám všechny důležité informace, které by vás mohly o těchto přístrojích zajímat.

  1. Plně automatické espresovače se ovládají pouhým stiskem tlačítka. Obsahují mlýnek na zrnkovou kávu a ovládací panel s digitálním displejem. Jejich součástí je zásobník na vodu a kávu a odpadní zásobník na použitou kávu. Nejlepší espresovače mají možnost nastavení jemnosti mletí kávy.
  2. Pákové espresovače se ovládají manuálně a nemají zásobník na kávu. Tu pokaždé musíte nasypat na sítko umístěné ve speciálním držáku, který se nasazuje na kávovar. Manuálně ovládáte také průtok vody.
  3. Espresovače na kapsle fungují na principu, že umístíte kapsli do zásobníku a stisknete tlačítko. Prodávají se i kapsle s mlékem a vy si tak můžete připravit epresso s mléčnou pěnou. Z jedné kapsle připravíte jednu kávu.
  4. Espresso kávovary se dělí na skupiny s vysokým tlakem od 9 do 19 bar nebo s nízkým tlakem do 2 bar. Pro domácí použití je ideální espresovač s tlakem okolo 15 bar.
  5. Espresovače mají řadu speciálních funkcí, jako je automatické proplachování, filtry pro odvápňování, nerezová tryska pro napěnění mléka nebo plocha pro nahřívání šálků.
  6. Dražší modely espresovačů mají zabudovanou techniku na přípravu malé, střední nebo velké kávy, silné nebo extra jemné chuti a s horkou nebo střední teplotou vody.
  7. Nevíte jaký espresovač si pořídit? Inspirujte se například u nás, kde pro vás pravidelně aktualizujeme nejlepší espresovače, které si lze v současné době koupit.

V nejlepších espresovačích na domácí použití připravíte kávu jako v profesionálních přístrojích a jeden šálek vás vyjde jen na pár korun. A až kávu ochutná vaše návštěva, nedivte se, že k vám začne chodit pravidelně!

Levné ESPRESOVAČE již od 967 Kč

Pomohli jsme vám vybrat ten nejlepší espresovač na českém trhu? Podělte se s námi v diskusi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi používané espresovače a pomozte ostatním nakoupit to nejlepší.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.