Nejlepší kočárky 2019

Kočárek ABC Design Turbo 6 Style 2016 Očekáváte narození potomka a chystáte se doplnit výbavičku o dětský kočárek? Zřejmě pročítáte různé diskuze a názory odborníků, jaký je ten nejlepší kočárek pro bezpečí vašeho děťátka. Vybrat správný kočárek není jednoduché, zvlášť když každý výrobce zaručuje, že právě jeho kočárky jsou ty nejbezpečnější.

Jaká je ale pravda? Můžete se na kočárek spolehnout tak, jak slibuje výrobce? Udělali jsme za vás průzkum a zjišťovali jsme, jaké jsou nejlepší kočárky na trhu. Sice jsme je sami netestovali, ale zvážili jsme výsledky testů renomovaných organizací typu dTest a TestBerichte a hodnocení odborníků v oboru. Právě nyní vám předkládáme žebříček vítězů ve třech rozličných kategoriích: kombinované, sportovní a golfové kočárky.

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší kombinované kočárky – TOP 5 dle nás

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Britax Go 2016
21 990 KčČíst recenze
2.ABC Design Turbo 6 Style 2016
12 990 KčČíst recenze
3.Hauck Malibu XL All in One 2016
9 992 KčČíst recenze
4.Britax B-Motion 4
10 080 KčČíst recenze
5.Maxi-Cosi Mura 4 Plus 2016
19 187 KčČíst recenze

Zobrazit kompletní nabídku kočárků


Nejlepší sportovní kočárky – TOP 4 dle nás

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Hauck Viper SLX Trio Set
8 110 KčČíst recenze
2.Peg Pérego GT3 Completo Mod 2016
13 590 KčČíst recenze
3.Baby Jogger Summit X3 2016
13 690 KčČíst recenze
4.B.O.B. Revolution Pro
14 300 KčČíst recenze

Zobrazit kompletní nabídku kočárků


Nejlepší golfové kočárky – TOP 5 dle nás

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.TFK Dot 2016
6 990 KčČíst recenze
2.Quinny Zapp Xtra 2016
8 076 KčČíst recenze
3.Maclaren Techno XT 2016
9 400 KčČíst recenze
4.Nuna Pepp Luxx 2016
7 989 KčČíst recenze
5.Peg Pérego Pliko P3 Classico 2016
7 190 KčČíst recenze

Zobrazit kompletní nabídku kočárků


[sc:vysvetlivky]

Jak vybrat nejlepší kočárek?

Možná se vám bude před nákupem dětského kočárku hodit pár rad, na co si dát pozor a co od kočárku požadovat. Přinášíme vám praktické informace, které stojí za to si přečíst:

 1. Dětské kočárky vždy kupujte od prověřených výrobců, jako jsou Baby Jogger, Peg Perego, ABC Design, Caretero, Hartan, Tako, Casualplay, Newbuddy, Mikado, Kiddy Babyhome nebo Růžový panter.
 2. Hluboký kočárek (tzv. korba nebo korbička) je určen pro novorozence a kojence a zajištuje správný vývoj páteře děťátka.
 3. Sportovní kočárek slouží ratolesti od 6 měsíců věku a dítě v něm může normálně sedět.
 4. Kombinovaný kočárek plní funkci hlubokých a sportovních kočárů a navíc umožňuje přesun dítěte v autosedačce. Výhodou je variabilní skládací podvozek.
 5. Maminky ocení na kočárku nastavitelnou výšku madla, odpružení předních a zadních kol pro komfortní jízdu po nerovném povrchu a odnímatelná kola pro bezproblémové skladování a nakládání do zavazadlového prostoru auta.
 6. Podle čeho poznáte, že je kočárek bezpečný? Ty nejlepší kočárky mají označení s odkazem na normu EN 1888 (vyhovující požadavkům evropské normy), značku výrobce, distributora či prodejce a údaje pro identifikaci výrobku.
 7. Kvalitní kočárek je odolný proti korozi, nemá ostré rohy a hrany, barevné části se neolupují, nejdou uvolnit malé části a vnitřní potah nepředstavuje nebezpečí udušení. Rukojeť se zablokuje v požadované poloze a brzdy se nemohou samovolně uvolnit.
 8. Do terénu se hodí kočárek s větším průměrem kol a otočnými předními kolečky.
 9. Důležitá je hmotnost kočárku, zvlášť pokud s ním maminky cestují autem nebo veřejnou dopravou. K váze kočárku nezapomeňte přičíst hmotnost dítěte.
 10. Nejlepší kočárky mají praktické doplňky, jako je snímatelný a pratelný potah kočárku, dostatek úložného prostoru, závěsná přebalovací taška, držák na lahve, slunečník, moskytiéra, pláštěnka nebo fusak.
 11. Nevíte jaký kočárek si pořídit? Inspirujte se například u nás, kde pro vás pravidelně aktualizujeme nejlepší kočárky, které si lze v současné době koupit ve třech hlavních kategoriích.

Věříme, že po přečtení tohoto článku bude výběr nového kočárku hračka a spokojeni budete nejen vy, ale i vaše děťátko!

Levné KOČÁRKY již od 1 260 Kč

Pomohli jsme vám vybrat ten nejlepší kočárek na českém trhu? Podělte se s námi v diskusi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi používaný kočárek a pomozte ostatním nakoupit to nejlepší.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.