Nejlepší navigace do auta 2017

Navigace do auta TomTom Moderní doba si žádá moderní způsob života. Pryč jsou časy, kdy lidé cestovali s mapou. Dnes je lepší používat GPS navigace. Jejím úkolem je vás dostat dle zadaných pokynů z bodu A do bodu B a to například nejrychlejší nebo nejúspornější cestou. Ty nejlepší navigace do auta, které můžete na trhu sehnat, začínají v cenové relaci od 3 000 Kč a patří mezi ně značky TomTom, Mio a Garmin.

Jaká je ale nejlepší navigace do auta? Pro tuto příležitost jsme pro vás připravily přehledné hodnocení 6ti nejlepších navigací dle naší redakce. Řazení jednotlivých navigací vychází ze spotřebitelských testů renomovaných organizací, hodnocení uživatelů i recenzí expertů v oboru. Ty navigace do auta, která se často umisťovali na předních příčkách, byli naší redakcí označeny jako ty nejlepší.

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší navigace do auta – TOP 6

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.GPS Tomtom GO 610 World LIFETIME6 699 Kč Více informací
2.GPS Garmin nüvi 2797T Lifetime Europe457 590 KčVíce informací
3.GPS Mio Spirit 495 Full Europe, Lifetime2 990 Kč Více informací
4.GPS Garmin nüvi 2597T Lifetime Europe455 330 KčVíce informací
5.GPS Tomtom START 25 Regional LIFETIME3 479 Kč Více informací
6.GPS Garmin nüvi 52 Lifetime Czech2 465 Kč Více informací

Zobrazit kompletní nabídku navigací


Nejlepší navigace pro kamiony (TIR)

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.GPS Tomtom Trucker 6000 LIFETIME10 690 Kč Více informací
2.GPS Mio Spirit 6970 Truck Full Europe Lifetime5 489 Kč Více informací

Zobrazit kompletní nabídku navigací


Vysvětlivky k hodnocení: hvezdickahvezdickahvezdickahvezdickahvezdicka - velmi doporučujeme ke koupi, hvezdickahvezdickahvezdickahvezdicka - doporučujeme ke koupi, hvezdickahvezdickahvezdicka - průměr - koupě záleží na vás, hvezdickahvezdicka - nedoporučujeme kupovat, hvezdicka - vyhozené peníze

Jaké jsou nejlepší značky navigací do auta?

Jistě si kladete otázku, zda je lepší sáhnout v případě koupě nové navigace po ověřených značkách. Myslíme si, že ano, protože máte jistotu kvalitní podpory a doživotních aktualizací map, které jsou u navigací do aut nezbytné. Mezi nejlepší značky patří navigace Garmin, TomTom a Mio.

Jak vybrat navigaci do auta?

Chcete-li si vybrat tu nejlepší navigaci do auta, zodpovězte si ještě před koupí tyto otázky.

  1. Známější značku navigace? Ano. Máte jistotu podpory a aktualizace.
  2. Potřebujete doplňkové funkce? Pokud ano, počítejte s vyšší cenou. Navíc budete mít funkce jako je přehrávání MP3, možnost pouštět fotky a videa či širokoúhlý displej. Všechny navigace i ty zpravidla levnější disponují jednou základní funkcí, která je pro všechny stejná ať už se jedná o přístroj za 3 tisíce nebo 8 tisíc. Tedy navedení z bodu A do bodu B.
  3. Rozsah mapového pokrytí – budete navigaci používat jen v České Republice, v Evropě nebo i jinde v zahraničí? Navigace do auta se liší rozsahem mapového pokrytí.
  4. Aktualizace se buď platí nebo jsou zdarma tzv. Lifetime, což nabízí velká trojka výrobců téměř ke všem svým modelům.
  5. Navigace do auta nefunguje tak dobře na turistku – aneb specializované navigace jsou vždy lepší volbou. Do auta volte navigace do aut, pro turistiku volte turistické navigace a pro kamiony (TIR) volte též specializované navigace.
  6. Velikost displeje – většina navigací se pohybuje od 3,5“ do 5“.
Levné NAVIGACE DO AUTA již od 1 957 Kč

Pomohlo vám naše hodnocení nejlepších navigací do auta na českém trhu? Podělte se s námi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi používanou navigaci a pomozte ostatním nakoupit to nejlepší.

Zaslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>