Nejlepší odšťavňovače 2019

Odšťavňovač Phillips Čerstvá ovocná šťáva každý den = šťastnější, zdravější a sladší život. Abychom si mohli každý den čerstvou šťávu vylisovat, je k tomu třeba odšťavňovač. Stále více lidí se nás ptá, jaký je nejlepší odšťavňovač? Rozhodli jsme se na tuto otázku zodpovědět tímto přehledným hodnocením s výběrem nejlepších modelů na trhu.

Naše hodnocení vychází ze spotřebitelských testů a hodnocení uživatelů. Předem upozorňujeme, že jsme dané výrobky netestovali a vychází tak z průměrných hodnocení několika specializovaných stránek. Ty odšťavňovače, které se často umisťovali na předních příčkách v těchto testech, jsme označili jako nejlepší.

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší odšťavňovače 2015 – TOP 6

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Catler JE40105 215 Kč Více informací
2.Catler JE40116 545 Kč Více informací
3.Catler JE801111 390 Kč Více informací
4.Rohnson R 4271 255 KčVíce informací
5.Bosch MES35002 490 KčVíce informací
6.Philips Viva Collection HR1855/902 499 Kč Více informací

Zobrazit kompletní nabídku odšťavňovačů


[sc:vysvetlivky]

Jaký je nejlepší odšťavňovač?

Nejlepší odšťavňovač je vždy takový, který splňuje všechny vaše podmínky.

Bezesporu by to mělo být lisování při nízké rychlosti se zachováním všech vitamínů, vlákniny a enzymů. Šťáva plná zdraví prospěšných látek je přeci jedním z hlavních důvodů, proč si odšťavňovač kupujeme.

Snadné a bezpečné ovládání. Chceme jen kvalitní čerstvou šťávu a nepotřebujeme zbytečné kroky navíc. Váš nový přístroj by měl mít intuitivní ovládání, snadné čištění a přípravu šťávy do několika vteřin.

Tichý přístroj se naopak hodí třeba do domácností s rodinami a dětmi. Ráno je chcete jistě překvapit čerstvým džusíkem, ale nechcete, aby se díky tomu vzbudil celý barák.

Všestrannost – jeden z faktorů, které můžete anebo nemusíte využívat, ale je dobré o něm vědět. Odšťavňovače dnes dokáží mimo lisování ovoce a zeleniny také vyrobit různé druhy těstoviny, sorbetů, másla, zmrzliny či přesnídávky.

Výkon motoru je další z důležitých faktorů. Vysoký výkon bez zahřívání by měl být u nejlepších odšťavovačů samozřejmostí.

Odšťavňovač je ve většině domácností viditelným spotřebičem. Měl by tak odpovídat vašemu stylu domácnosti. Je to jen designová vložka, ale i na ni je třeba se zaměřit pro pohodu oka 🙂 .

Levné ODŠŤAVŇOVAČE již od 699 Kč

Pomohlo vám naše hodnocení nejlepších odšťavňovačů na českém trhu? Podělte se s námi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi používaného spotřebiče a pomozte ostatním nakoupit to nejlepší.

2 komentářů

  1. Andrea E

    Měli jsme Rohnson, ale bohužel nevydržel. Tak se teď koukáme po jiném a kvalitnějším. Koukala jsem na Kuvings C9500, jsou na něj dobré recenze….Má někdo zkušenost?

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.