Nejlepší rýžovar 2019

Rýžovar Rýžovar – to není jen další zbytečný hrnec do domácnosti. Jakmile v něm jednou uvaříte rýži, nedáte ho z ruky. Tento šikovný pomocník do kuchyně si poradí se všemi druhy rýže, která je ve výsledku nadýchaná, voňavá a sypká. Nejlepší rýžovar vám ušetří spoustu nervů s připálenými hrnci a zaslouží se o spokojenost celé rodiny.

Uvažujete o koupi rýžovaru a chcete za své peníze opravdovou kvalitu? Právě pro vás jsme sestavili žebříček těch nejlepších rýžovarů na trhu. Vycházeli jsme z několika zdrojů, a proto vám přinášíme skutečné vítěze mezi těmito kuchyňskými spotřebiči. Pečlivě jsme zohlednili výsledky českých a německých testů, názory odborníků a hodnocení zákazníků velkých e-shopů. Výsledkem je přehled TOP rýžovarů na našem trhu!

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší rýžovar na trhu – TOP 6

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Gastroback 42507 (+ 42518)
1 210 KčČíst recenze
2.Russell Hobbs 19750-56 Cook Home
789 KčČíst recenze
3.TRISTAR RK-6129 (+ 6127, 6126)
823 KčČíst recenze
4.Clatronic RK 3567
999 KčČíst recenze
5.Sencor SRM 0600WH
399 KčČíst recenze
6..Steba RK 2
1 589 KčČíst recenze

Zdroj fotografií: Heureka.cz


Zobrazit kompletní nabídku rýžovarů


[sc:vysvetlivky]

Jak vybrat nejlepší rýžovar?

Žebříček rýžovarů jsme vám odtajnili a teď se s vámi podělíme o užitečné rady, jak správně vybrat rýžovar.

  1. Rozmyslete si velikost nádoby. Rýžovar o objemu 0,6 l se hodí pro přípravu 450 g rýže a vystačí méně početným rodinám. Majitelé malé kuchyně ocení jejich skladnost, zvlášť u modelů s odnímatelnou šňůrou. Ve velkých rýžovarech o objemu 1,5 l uvaříte až 1 200 g rýže pro více hladových strávníků.
  2. U rýžovaru oceníte funkci Keep Warm pro uchování teplé rýže do doby podávání. V klidu si ji tak můžete uvařit před příchodem dětí ze školy nebo návratem partnera z práce a z nádobky ji rovnou servírovat na talíře.
  3. Všímejte si bezpečnostních prvků, jako je únik přebytečné páry otvory skleněné pokličky, teplovzdorná rukojeť, světelná indikace provozu nebo pojistka proti přehřátí a vaření bez vody.
  4. Nebaví vás hlídat čas, kdy bude rýže hotová? Zvolte model rýžovaru s termostatem, který ukončí vaření a přepne přístroj do režimu udržování teploty.
  5. Žádná hospodyňka si nepřeje strávit u plotny celý den. Připravte chutné jídlo z jednoho hrnce a pořiďte si rýžovar a parní vařič v jednom. Kromě skvělé rýže v něm uvaříte zeleninu, maso, knedlíky a různé omáčky.

S rýžovarem v kuchyni budete stále hledat nové recepty, protože vaření v něm bude prostě zábava. Nejlepší rýžovar se dokonce postará i o rýži na přípravu Sushi. Proč se tedy nepustit bez obav do tohoto japonského pokrmu?

Levné RÝŽOVARY již od 339 Kč

Pomohli jsme vám vybrat ten nejlepší rýžovar na českém trhu? Podělte se s námi v diskusi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi používaný rýžovar a pomozte ostatním nakoupit to nejlepší.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.