Nejlepší žehlička na vlasy 2019

Žehlička na vlasy Valera Sama ji používám dost často. Možná se bez ní dokonce neobejdu. Mluvím o žehličce na vlasy, která dokáže z mého účesu udělat zářivě vypadající rovné vlasy. Pokud si i vy chcete pořídit nějakou žehličku vlasů, zkusím vás inspirovat mým výběrem toho nejlepšího. Pár z nich jsem sama zkusila a dokážu tak posoudit, za to stojí či nikoliv.

Jaká je tedy nejlepší žehlička na vlasy? To zjistíte v mém přehledu, který vychází z vlastních zkušeností, ale také z hodnocení dalších slečen, odbornic a také renomovaných organizací, které žehličky testují z hlediska správné funkčnosti a nezávadnosti. Žehličky, které se často objevili na prvních místech, jsem zařadila do mého výběru.

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší žehlička na vlasy – TOP 6 dle mě

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Remington S85901 144 KčVíce informací
2.Valera Swiss´X 100.01/IS2 999 KčVíce informací
3.Rowenta SF7640D01 546 KčVíce informací
4.Rowenta SF 4412 Curl829 KčVíce informací
5.Braun SatinHair 7 ES31 565 KčVíce informací
6.Babyliss Pro BAB2654NTE823 KčVíce informací

Zobrazit kompletní nabídku žehliček na vlasy


[sc:vysvetlivky]

Jak vybrat nejlepší žehličku na vlasy?

Jaký povrch žehlících ploch? Teflon, keramika, turmalín. Rozhodně nepoužívejte železný povrch. Nejlepší žehličky na vlasy kombinují více povrchů v jednotlivých vrstvách.

Jakou velikost žehlící plochy? Na rovnání vlasů je lepší větší povrch pro snadnější a rychlejší efekt. Naopak pro lokny a vlnky se hodí spíše užší žehličky. Pokud si chcete dělat oba účesy, volte střed a měli by jste být spokojeni.

Jakou teplotu zvolit pro žehlení? Většina žehliček na vlasy dnes umožňuje regulovat teplotu pro žehlení a ta se pohybuje v rozmezí 100 – 200 stupňů. Jakou zvolit teplotu je celkem těžké poradit, protože záleží na typu vlasů. Je třeba nejdříve vyzkoušet co vám vyhovuje, případně se poradit s vaší kadeřnicí. Ale v zásadě platí, že čím nižší teplota, tím šetrnější zacházení s vašimi vlasy. Nezapomeňte se také chránit přípravky na žehlení.

Jaký výkon žehličky? S teplotou souvisí i výkon žehličky. Ten totiž udává, za jak dlouho se žehlička nahřeje a tudíž kolik vám ušetří času v koupelně, kterého není nikdy příliš.

Jak chránit vlasy před poškozením? Používejte přípravky na žehlení, které snižují vysoušení vlasů, ke kterému žehlením dochází. Avšak je tu i druhá strana mince. Používání sprejů škodí destičkám žehliček.

Jakou zvolit značku? Nejlepší žehličky na vlasy pochází již tradičně z dílen těchto značek: Bio Ionic, Valera, Remington či Babyliss.

Levné ŽEHLIČKY NA VLASY již od 250 Kč

Pomohlo vám naše hodnocení nejlepších žehliček na vlasy na českém trhu? Podělte se s námi v diskusi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi používaný přístroj a pomozte ostatním nakoupit to nejlepší.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.