Nejlepší čističky vzduchu podle testu 2019

Čistička vzduchu Bionic Čističky vzduchu vám umožní vyčistit ovzduší v místnosti od různých druhů nečistot, které kolem nás poletují. Jedná se například o pyl, prach, různé alergeny, pachy, plísně či bakterie. Ty nejlepší stroje dokonce zachytí 100% poletujícího prachu i pylu. Člověka tak chrání před vdechováním škodlivin. Lákavá představa a blízká realitě. Čističky vzduchu jsou v domácnostech, školách, zdravotnických zařízeních i kancelářích nesmírně populární.

Abychom vám pomohli vybrat nejlepší čističky vzduchu z velkého množství modelů, připravily jsme pro vás jednoduchý přehled. Ten byl sestaven podle testu renomovaných organizací, názorů odborníků a hodnocení spotřebitelů. Doufáme, že vám tímto pomůžeme vybrat nejlepší čističku vzduchu právě do vaší domácnosti.

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší čističky vzduchu – TOP 5

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Ionic-CARE Triton X6
5 Stars5 / 53 490 KčVíce informací
2.Daikin MC70L
5 Stars5 / 511 990 KčVíce informací
3.Sharp KC-A40EU W
4.9 Stars4.9 / 511 990 Kč Více informací
4.Philips AC3256
4.7 Stars4.7 / 513 999 Kč Více informací
5.Bionaire BAP 1700
4.4 Stars4.4 / 55 390 Kč Více informací

Zobrazit kompletní nabídku čističek vzduchu


Vítěz podle testu:

Vítězem testu čističek se u nás stává s velkým náskokem Ionic-CARE Triton X6. Tyto velmi účinné čističky vzduchu s ionizátorem a elektrostatickým filtrem, který není třeba měnit, vytvoří zdravé místo k životu z každé domácnosti a s minimálními náklady na provoz. Ve většině testů a spotřebitelských recenzí si tento produkt lidé chválí.

Jak vybrat nejlepší čističku vzduchu?

Nevíte podle čeho a jak vybrat čističku vzduchu? Následujte tyto kroky:

  1. Co by měla čistička umět? Většina dokáže odstranit ze vzduchu 100% polétajícího prachu a alergenů (pyly, plísně a zvířecí alergeny). Jen některé (a většinou ty lepší) čističky vzduchu si poradí s kouřem, bakteriemi, viry, alergeny roztočů, pachy a jedovatými plyny. Ujasněte si tedy, od čeho chcete váš vzduch čistit.
  2. Výkon vychází z velikosti místnosti, kde budete přístroj používán. Zároveň platí, že za jednu hodinu by měla být čistička schopna přefiltrovat všechen vzduch v místnosti 2,5 krát.
  3. Automatický režim. Většina kvalitnějších čističek je vybavena senzory, které zachytávají kvalitu ovzduší v místnosti. Jakmile spadne kvalita pod úroveň čistička si sama reguluje svůj výkon, aby dosáhla optima. To vám vše usnadní, protože si čističky vzduchu nemusíte vůbec všímat.
  4. Hlučnost. Nikdo nechce, aby nás ve spánku čistička rušila. Dejte si tedy pozor na maximální udávanou hlučnost. Ta by neměla při nejvyšším výkonu přesáhnout 50dB.
  5. Spotřeba elektřiny. Není se čeho bát, běžná čistička vzduchu dosahuje příkonu jako obyčejná žárovka a svého maxima dosahuje jen krátce při zapnutí na nejvyšší otáčky.
  6. Nechte se inspirovat a vybírejte nejlepší čističky vzduchu podle testu, třeba u nás na NejlepšíProdukt.cz.
Levné ČISTIČKY VZDUCHU již od 1 361 Kč

Pomohlo vám naše hodnocení nejlepších čističek vzduchu na českém trhu? Podělte se s námi v diskusi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi používanou čističku vzduchu a pomozte ostatním nakoupit to nejlepší.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.