Nejlepší dámské elektrické holicí strojky 2019

Dámský elektrický holící strojek Braun Dámy, která z vás nemiluje pocit hebkých nohou bez chloupků? Pokud i vy jdete s dobou a chcete za každé okolnosti hladké nohy, nesmí chybět ve vaší výbavě nejlepší dámský elektrický holicí strojek (depilátor). Vaše nohy budou fantastické a nikdy vás nezaskočí neplánované rande ani pozvánka do plaveckého bazénu.

Vyznat se ale ve všech značkách a funkcích dámských strojků je docela věda. Naštěstí nemusíte trávit drahocenný čas srovnáváním výrobků a hledáním recenzí – tuhle práci jsme rádi udělali za vás. Přečetli jsme a z analyzovali hodnocení spotřebitelů, odborníků v oboru a organizací jako je dTest a TestBerichte. Objektivní výsledky pro vás zveřejňujeme pod textem.

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší dámské holicí strojky, depilátory – TOP 3

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Braun Silk&Soft LS5560
1 599 KčČíst recenze
2.Philips Ladyshave HP6342
789 KčČíst recenze
3.Braun Silk&Soft LS5160
726 KčČíst recenze

Zobrazit kompletní nabídku dámských holících strojků


[sc:vysvetlivky]

Jak vybrat nejlepší dámské elektrické holicí strojky?

Nejlepší dámské elektrické holicí strojky mají řadu funkcí, díky nimž se stane holení zábavou. Co by vás mohlo před nákupem zajímat?

  1. Holicí hlavice dámských elektrických strojků se výborně přizpůsobí konturám ženského těla i v oblastech třísel a podpaží.
  2. Planžeta uhladí pokožku pro skluz strojku a holení ji nepodráždí. V kombinaci se systémem zastřihování dlouhých chloupků zajistí důkladné oholení.
  3. Nejlepší dámské elektrické holicí strojky odstraní chloupky již od 0,5 mm a nechybí k nim příslušenství pro holení citlivých partií těla.
  4. Některé modely slouží i pro použití pod vodou a na jedno nabití vydrží až 40 minut, což je dost dlouhý čas na oholení celého těla.
  5. Perfektního oholení docílíte pomocí vibračního systému napřímení chloupků.
  6. S vestavěným světlem vám již žádný chloupek neunikne.
  7. Nevíte jaký holící strojek si pořídit? Inspirujte se například u nás, kde pro vás pravidelně aktualizujeme nejlepší dámské elektrické holicí strojky, které si lze v současné době koupit.

Po každém holení se nezapomeňte postarat o pokožku těla a naneste na ni hydratační krém. Proti zarůstání chloupků v problematických partiích proveďte po holení lehkou masáž lufou nebo ručníkem.

Nejlepší depilátory se stanou miláčkem všech žen a nedílnou součástí vašeho koupelnového vybavení. Nejen, že oceníte vychytané funkce, ale i ergonomický tvar a velmi povedený design všech strojků v našem žebříčku.

Levné DÁMSKÉ HOLÍCÍ STROJKY již od 726 Kč

Pomohli jsme vám vybrat ten nejlepší dámský holící strojek na českém trhu? Podělte se s námi v diskusi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi používaný depilátor a pomozte ostatním nakoupit to nejlepší.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.