Nejlepší glukometry na trhu 2019

Glukometr EasyGluco Potřebujete si změřit hladinu cukru ve vaší krvi? Použijte glukometr. Nadměrné hodnoty glukózy si jednoduše změříte elektrickými impulsy na měřící proužky. Glukometr vám bude hodnoty průběžně ukládat a zobrazovat naměřené průměry. Novější přístroje si můžete propojit s počítačem. Mějte přehled o obsahu cukru ve vaší krvi plně pod kontrolou.

Abychom vám usnadnily výběr nového přístroje, připravily jsme pro vás nejlepší glukometry na trhu. Žebříček, který vychází z hodnocení spotřebitelů renomovaných eshopů, názorů odborníků a testovacích agentur. Ty modely, které se často objevovali na předních příčkách, jsme zařadily do našeho výběru.

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší glukometry na trhu – TOP 6

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.GlucoLab + 50 proužků
5 Stars5 / 5375 KčVíce informací
2.EasyGluco + 25 proužků
4.9 Stars4.9 / 5439 KčVíce informací
3.Medisign MM1000 + 10 proužků
4.8 Stars4.8 / 5349 KčVíce informací
4.SD-CheckGOLD + 50 proužků
4.7 Stars4.7 / 5684 KčVíce informací
5.Beurer GL 50
5 Stars5 / 51 199 KčVíce informací
6.SD-Codefree + 50 proužků
5 Stars5 / 5684 KčVíce informací

Zobrazit kompletní nabídku glukometrů


Jak vybrat nejlepší glukometr na trhu?

Potřebujete moderní přístroj? Starší lidé ocení zejména intuitivní a jednoduché ovládání, velký displej a standardní možnosti. Mladší lidé si jistě rádi naměřené hodnoty propojí s počítačem.

Kolik stojí měřící proužky? Po nákupu kvalitního glukometru bude vaším pravidelným nákladem koupě měřících proužků. Již při nákupu glukometru bychom si měli zjistit, kolik mě budou stát.

Jakou velikost displeje? Pokud glukometr nikam nenosíte, doporučujeme se poohlížet po větších displejích pro snadnější použití. Pokud je glukometr vaší stálicí v tašce či kabelce oceníte menší „tužkové“ rozměry.

Ovládání přístroje k pochopení. Aneb, přístroj by neměl být zbytečné složitý a jeho ovládání by jste měli zvládnout i bez návodu. Hlavně starší občané ocení intuitivní ovládání.

Vyšší cena = přesnější měření. S cenou je úměrná kvalita přístroje a kvalita měření.

Inspirujte se. Nejlepší glukometry na trhu jsme porovnali za vás a vytvořili žebříček. Inspirujeme vás k nákupu? To je náš cíl.

Jak vlastně funguje glukometr?

Glukometr ukazuje naměřené hodnoty na tzv. měřící proužky. Na ně se zaznamenávají hodnoty naměřené pomocí elektrického proudu. Výsledky měření mají podobné hodnoty jako laboratorní testy.

Levné GLUKOMETRY již od 349 Kč

Pomohlo vám naše hodnocení nejlepších glukometrů na českém trhu? Podělte se s námi v diskusi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi používaný glukometr a pomozte ostatním nakoupit to nejlepší.

4 komentářů

  1. Nikol

    Docela se divím, že v rejstříku nevidím glukometr od Bayera. Já jsem vystřídala už několik glukometrů, ale v poměru cena / výkon a kvalita mi vyšel tedy nejlépe Contour Plus.

    1. admin

      Dobrý den, záměr to určitě není. Glukometr jsme „prošustrovali“ a i přesto si myslíme, že jsou na trhu lepší. Ovšem rádi uvítáme vaše doporučení, proč právě tento glukometr zařadit.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.