Nejlepší hotely v Turecku 2019

turecko Turecko patří již tradičně mezi nejnavštěvovanější jarní a letní dovolenkové destinace. Turisty sem láká především kvalitní zázemí luxusních hotelových resortů, bohaté all inclusive služby, krásné pláže a lepší bezpečností situace než například v nestabilním Egyptě. Pro ty z vás, kteří se rozhodli si odpočinout není nic horšího, než vyrazit na vysněnou dovolenou do špatného hotelu.

Proto jsme si pro vás přichystali dlouhodobě nejlépe hodnocené hotely v Turecku, zejména v oblíbených letoviscích Bodrum, Alanya, Antalya, Side, Marmaris či Belek.

Žebřiček nejlepších hotelů vychází z hodnocení 3 cestovatelských portálů (TripAdvisor, Dovolena.cz a Invia.cz). Prošli jsme tyto stránky za vás a vybrali nejlepší hotely v Turecku, jež je možné objednat přes české cestovní kanceláře.

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší hotely v Turecku podle lokality

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Sensimar Side Resort & Spa, Side5 Stars5 / 528 290 KčVíce informací
2.Royal Wings, Antalya5 Stars5 / 520 490 KčVíce informací
3.Delphin Imperial, Antalya5 Stars5 / 520 304 KčVíce informací
4.Royal Holiday Palace, Lara5 Stars5 / 518 454 KčVíce informací
5.Turquoise, Side5 Stars5 / 519 490 KčVíce informací
6.Panorama, Alanya5 Stars5 / 517 690 KčVíce informací
7.Annabella Diamond, Alanya5 Stars5 / 513 690 KčVíce informací
8.Limak Atlantis, Belek5 Stars5 / 520 886 KčVíce informací
9.Sueno Beach, Manavgat5 Stars5 / 514 930 KčVíce informací
10.Papillon Zeugma, Belek5 Stars5 / 516 890 KčVíce informací

Klikni pro akční nabídku zájezdů do Turecka


Jak si vybrat nejlepší hotel v Turecku?

Naše jediné doporučení je vybírat včas. V rámci fist minute můžete vybírat z širší nabídky hotelů. Ty nejlepší jsou totiž často vyprodané a tudíž nemohou být nabídnuty v rámci last minute.

Dále doporučujeme číst recenze návštěvníků, jen ti dokáží přinést pohled nezainteresovaného. Avšak důrazně varujeme před ojedinělými špatnými recenzemi, které jsou často zkresleny naštváním návštěvníka. Vždy je třeba brát v potaz několik recenzí, abychom si mohli udělat objektivní názor.

Nejlepší hotely v Bodrumu

Jedno z oblíbených letovisek Egejské Riviéry. Elegantní město s promenádou, restauracemi, bary a kavárnami leží na poloostrově, který se týčí vstříc řeckému ostrovu Kos. Ne nadarmo se tak letovisku Bodrum přezdívá „turecké St. Tropéz“.

Nejlepší hotely v Alanyi

Alanya je nejoblíbenější a také nejnavštěvovanější turistické letovisko. Nachází se tu také jedna z nejkrásnějších pláží Turecka – Kleopatřina pláž. Město tepe nočním životem. Můžete se zde koupat, válet na pláži nebo se potulovat rušnými uličkami s bazary.

Letovisko Side

Oblast Side bychom měli rozdělit na několik části. V jedné části se nachází zachovalé římské památky, o kus dál udržované písečno – kamínkové pláže a hotelové komplexy. Dominantou je velký římský amfiteátr.

Letovisko Belek

Belek je nádherné písečné letovisko se 300 slunečnými dny v roce, které přitahuje návštěvníky z celého světa. Dokonalý komfort tu zajišťuje hned několik all inclusive hotelů a také aquapark.

Marmaris

Zelený Marmaris, tak se říká letovisku na Egejské Riviéře, jež plně vystihuje scenérii města. Překrásná příroda, známý přístav Netsel, labyrint uliček starého města, nádherná muzea a bazary. Vůně orientu uprostřed krásné zeleně.


Klikni pro zobrazení nejlepších hotelů v Turecku dle letovisek


Pomohlo vám naše hodnocení nejlepších hotelů v Turecku? Podělte se s námi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi navštívený hotel a pomozte ostatním objednat to nejlepší.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.