Nejlepší hotely v Egyptě 2019

Dovolená na pláži - nejlepší hotely Letní dovolená je pro každého z nás, alespoň na čas osvobozením ze stresem nabitého a uspěchaného života. Každý z nás si ji alespoň jednou ročně zaslouží. Co je ale ještě horší, když vaši dovolenou zkazí výběr nevhodného hotelu. A proto jsme pro vás připravily dlouhodobě nejlépe hodnocené hotely v Egyptě, zejména v letoviscích Marsa Alam, Hurghada a Sharm El Sheikh.

Náš žebříček nejlepších hotelů v Egyptě vychází dle hodnocení návštěvníků tří největších portálů (TripAdvisor, Dovolena.cz a Invia.cz). Zrecenzovali jsme tyto stránky za vás a vybrali ty nejlepší hotely, které lze rezervovat přes české cestovní kanceláře. Tak pojďme na to.

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší hotely v Egyptě – TOP 8

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Steigenberger Al Dau Beach, Hurghada5 Stars5 / 522 990 Kč Více informací
2.Iberotel Lamaya Resort, Marsa Alam5 Stars5 / 515 490 KčVíce informací
3.Magic Life Kalawy Imperial, Safaga5 Stars5 / 514 690 KčVíce informací
4.Sol Y Mar Makadi Sun, Hurghada5 Stars5 / 515 990 Kč Více informací
5.Jaz Makadina, Hurghada5 Stars5 / 515 690 KčVíce informací
6.Hotel Iberotel Palace, Sharm El Sheikh5 Stars5 / 519 490 KčVíce informací
7.Palm Royale, Soma Bay5 Stars5 / 514 598 KčVíce informací
8.Jaz Solaya Resort, Marsa Alam5 Stars5 / 512 990 KčVíce informací

Klikni pro akční nabídku zájezdů do Egypta


Jak si vybrat nejlepší hotel v Egyptě?

Vybírejte včas. Nejlépe v rámci first minute zájezdů. Ty nejlepší hotely jsou totiž často dlouho dopředu vyprodané. V last minute sezóně je téměř nemožné sehnat volné místo a pokud se objeví, tak vždy jen na pár desítek minut. Stojí o něj statisíce dychtících turistů z celého světa stejně jako Vy.

Levnější zájezdy do kvalitních hotelů naleznete u německých a rakouských cestovní kanceláří například zde…

Nejlepší hotely v Marsa Alam

Přímo u mezinárodního letiště leží nejjižněji položené Egyptské letovisko Marsa Alam. Původně rybářská vesnice těží z téměř celoroční turistické sezóny (doporučujeme rezervovat březen až prosinec). V Marsa Alam jsou nejlepší hotely rozmístěné dál od sebe než v jiných letoviscích a proto je možné si zde užívat naprostého klidu a soukromí v luxusních hotelových resortech. Místní pláže patří k těm nejlepším Egyptě.

Nejlepší hotely v Hurghadě

Mezi českými turisty nejznámější a také nejoblíbenější turistické letovisko v Egyptě – Hurghada. Krásné písečné pláže táhnoucí se na pásu 90 km nabízí téměř celoroční komfort. Do oblasti Hurghada patří také egyptská letoviska jako El Gouna, El Dahar, Sakalla, Makada, zátoka Soma Bay či Safaga. Čisťoučká voda je vyhledávaným cílem potápěčů.

Nejlepší hotely v Sharm El Sheikh

Další z oblíbených letovisek Sharm El Sheikh, které může nabídnout nejlepší hotely v Egyptě. Celoroční sezóna láká zejména na své krásné písečné pláže a čistou vodu. K oblasti Sharm El Sheikh patří také oblíbené letovisko Naama Bay. Pláže se táhnou po celém pobřeží a jsou lemovány hotelovými komplexy. Avšak i vyznavači soukromých radovánek na pláži si zde přijdou na své.


Klikni pro zobrazení nejlepších hotelů v Egyptě podle letovisek


Pomohlo vám naše hodnocení nejlepších hotelů v Egyptě? Podělte se s námi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi navštívený hotel a pomozte ostatním objednat to nejlepší.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.