Nejlepší kuchyňský robot 2019

kuchynsky-robot-bosch Nejlepší kuchyňský robot je takový, který nám dokáže usnadnit různé procesy a ušetřit nad nimi strávený čas. Jenže, koupí špatného či nekvalitního kuchyňského robota může být efekt zcela opačný. Nejenže nebude fungovat správně, ale dříve či později bude „ta tam“ také jeho životnost. Proto doporučujeme kupovat pouze kvalitní spotřebiče, jejichž pořizovací cena se v budoucnu vrátí.

Jaký je ale nejlepší kuchyňský robot? Snažili jsme se to zjistit za vás a vybrali TOP 9 modelů, které bychom s klidným srdcem mohli doporučit ke koupi. Hodnocení jsme sestavovali na základě německých a českých testů renomovaných organizací, podle hodnocení spotřebitelů i také na základě doporučení odborníka. Pokud se necháte naším výběrem inspirovat, doporučujeme vám si nejdříve přečíst pár informací o tom, jak vybírat kuchyňského robota, jenž vám pomůže vybrat ten pravý model dle vašich specifikací. Tak pojďme do toho, zde je nejlepší kuchyňský robot.

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší kuchyňský robot

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.KitchenAid 5KSM15014 999 Kč Více informací
2.Kenwood Major Titanium KMM06317 890 KčVíce informací
3.ETA Gratus MAX 0028 9004013 999 KčVíce informací
4.Kenwood Major KMM7708 888 KčVíce informací
5.Bosch MUM578608 888 KčVíce informací
6.Bosch MUM542405 259 KčVíce informací
7.Bosch MUM521314 399 KčVíce informací
8.Philips HR7778/004 699 KčVíce informací

Zobrazit kompletní nabídku kuchyňských robotů


[sc:vysvetlivky]

Jak vybrat kuchyňský robot?

Před nákupem nejlepšího kuchyňského robota si položte tyto otázky:

  1. Jaký příkon motoru? Čím vyšší příkon, tím výkonnější kuchyňský robot. Velmi dobré stroje příkonem alespoň 1000 W. Avšak i zde jsou výjimky, viz náš vítěz testu. Modely s výkony 1400W se dají považovat za již profesionální pomocníky.
  2. Co očekáváte, že váš kuchyňský robot zvládne? Základem je pět vlastností: strouhání, sekání, hnětení, šlehání a míchání. Lepší stroje toho dokážou ale daleko víc. Třeba odšťavňování, mletí či lisování.
  3. Pojistky. Pojistka proti přehřátí by měla být standardem. Aneb, když váš robot není schopný utáhnout, co jste mu „naložili“, měl by být schopen se automaticky zastavit, ještě před přehřátím motoru a zničením vašeho pomocníka. Stejně funguje i pojistka proti správnému nasazení příslušenství. Při nesprávném nasazení robota nezapnete.
  4. Omývatelný v myčce? Pokud vlastníte myčku a nechcete si přidělávat starosti, pořiďte si kuchyňský robot, který lze omývat v myčce. Respektive jeho příslušenství a jednotlivé části, protože motor do myčky zkrátka nemůže.
  5. Jaký potřebujete objem? Vyráběny jsou standardně modely od 0,3 do 6,7 litrů. Počítejte vždy s jednoduchou matematikou: 1 litr objemu = 1 osoba v domácnosti. Tříčlenné rodině tak vystačí robot s objemem kolem 3 litrů. Vždy je dobré mít rezervu.
  6. Chci známou značku? Měli by jste chtít. Známé značky bývají zárukou kvality, mají lepší záruční servis a jsou vyzkoušeny tisícovkami spotřebitelů. Mezi nejlepší značky kuchyňských robotů patří KitchenAid, Kenwood, Bosch a ETA.
Levné kuchyňské roboty již od 1 084 Kč

Pomohlo vám naše hodnocení nejlepších kuchyňských robotů? Podělte se s námi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi používaného robota a pomozte ostatním nakoupit to nejlepší.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.