Nejlepší mobilní klimatizace – TOP 7 modelů 2019

Nejlepší mobilní klimatizace De-Longhi Nejen kanceláře, auta či nákupní centra mají klimatizace – postupně se stává i součástí našich domácností, aby horké letní dny pro nás nebyli takovým utrpením. Místnosti mají příjemnou teplotu, díky čemuž se dokážeme daleko více soustředit na práci a doma si zase o to více vychutnáme chvíle s rodinou a přáteli, nemluvě o tom, že děláme něco také pro své zdraví. Permanentně vysoká teplota neprospívá například ani srdci a cévní soustavě.

Nejlepší mobilní klimatizace dokážou spolehlivě vychladit celou místnost v případě, že výkon mobilní klimatizace postačí na objem místnosti, která má být vychlazena.

Abyste se zorientovali v nabídce a věděli snadněji koupit tu svojí přenosnou klimatizaci, máme pro vás připravený test, který je sestaven na základě výsledků testovacích společností v Německu, Česku a Polsku a s ohledem na názory odborníků i široké veřejnosti. Test mobilních klimatizací se snažíme pravidelně aktualizovat. Mimo toho zahrnuje nejlepší mobilní klimatizace, které si podle nás můžete aktuálně na trhu pořídit obohacený o praktické rady.

Potěší nás, pokud se zapojíte do diskuse a náš žebříček obohatíte o vlastní poznatky a zkušenosti.

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší mobilní klimatizace – TOP 7 podle nás

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.De'Longhi PAC AN 97
5 Stars5 / 512 199 KčČíst recenze
2.Whirlpool PACB9CO
5 Stars5 / 510 999 KčČíst recenze
3.FAKIR AC 12
5 Stars5 / 512 918 KčČíst recenze
4.DeLonghi PAC N 81
4.9 Stars4.9 / 511 999 KčČíst recenze
5.Klarstein Metrobreeze Rom
4.65 Stars4.65 / 59 599 KčČíst recenze
6.Klarstein NEW BREEZE 9
4.5 Stars4.5 / 59 219 KčČíst recenze
7.Midea/Comfee MPS1
4.3 Stars4.3 / 57 690 KčČíst recenze

Zobrazit kompletní nabídku MOBILNÍCH KLIMATIZACÍ


[sc:vysvetlivky]

Jak vybrat nejlepší mobilní klimatizaci?

  • Výkon přenosné klimatizace. Výkon mobilní klimatizace je třeba vybírat podle toho, jaký prostor chcete ochladit. Malý výkon vám nebude stačit a velký výkon může být naopak až příliš zbytečný. Platí všeobecné pravidlo, že mobilní klimatizace vychladí místnost až do 60 m3, výjimečně při kvalitních a výkonných modelech je to až 80 m3. Je však třeba zohlednit například i počet osob v dané místnosti (čím víc jich je, tím je třeba vyšší výkon).
  • Délka hadice na vývod. Hadice vyvádí teplý vzduch z místnosti pryč, proto by měla „trčet“ ven, například z polootevřeného okna. Mobilní klimatizaci je proto nejlepší postavit někam k oknu, a tak je délka hadice důležitým prvkem, kterého si při koupi všímat.
  • Hlučnost mobilní klimatizace. Hlučnost se pohybuje okolo 60 decibelů a je vždy uvedena také na energetickém štítku. Je důležité při koupi zohledňovat i tento údaj, aby vám chod klimatizace v domácnosti nepřekážel nebo vás nerušil v kanceláři při práci.
  • Energetický štítek. Na energetickém štítku najdete mimo zmíněných decibelů například i třídu spotřeby elektrické energie. Kupte si klimatizaci zařazenou minimálně do kategorie A nebo A+, podle toho jak často bude zapnutá. Pokud víte, že ji budete zapínat velmi často, bude pro vás z hlediska spotřeby elektrické energie nejlepší pořídit klimatizaci s označením A++ nebo A+++.
  • Zkondenzovaná voda. Některé modely přenosných klimatizací disponují zabudovaným výparníkem kondenzátu, takže vodu nemusíte ani po čase ručně vylívat z nádobky, protože se odpaří sama.
  • Nevíte jakou mobilní klimatizaci si pořídit? Inspirujte se například u nás, kde pro vás pravidelně aktualizujeme nejlepší klimatizace, které si lze v současné době koupit.

Musí mít mobilní klimatizace hadici na vývod teplého vzduchu?

Ano, pro správné fungování je to podmínka.

Jaké funkce může mít mobilní klimatizace?

Funkce mobilní klimatizace závisí od konkrétního typu, může to být například funkce turbo (intenzivní chlazení, pokud přijdete třeba z práce domů a potřebujete místnost vyhladit co nejrychleji) anebo časovač (chlazení se po vámi nastaveném intervalu samo vypne).

Jaké jsou hlavní výhody mobilních klimatizací?

Mobilní klimatizace je skvělá, pokud potřebujete zchladit interiér během horkých letních dní, no vhodnější je určitě klimatizace zabudovaná, která si s tropickými teplotami poradí bez otevřeného okna a navíc daleko rychleji a efektivněji.

Na druhé straně jsou však nesporné výhody těch mobilních a to především:

  • dá se přesouvat po místnosti, anebo z místnosti do místnosti, takže si ji během vaření přesunete jednoduché do kuchyně k večeru do obýváku k televizi;
  • je levnější;
  • poskytuje rychlou pomoc během nejteplejších dní v roce.
Levné MOBILNÍ KLIMATIZACE již od 1 999 Kč

Pomohli jsme vám vybrat tu nejlepší mobilní klimatizaci na českém trhu? Podělte se s námi v diskusi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi používanou kvalitní přenosnou klimatizaci a pomozte ostatním nakoupit to nejlepší.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.