Nejlepší řasenka 2019

Řasenka Max Factor Dejte svým očím nový rozměr, doslova je rozzařte a zvýrazněte svůj svůdný pohled. Dlouhé a husté řasy, to je oč tu běží. Jistě jsi už stejně jako já, vystřídala za svůj život jednotky řasenek. Možná jsi si našla ten svůj ideál (a teď nemyslím chlapa), nebo stejně jako mnoho mých přátel stále hledáš tu pravou. Možná tě inspiruji svým výběrem nejlepších řasenek na českém trhu a přidala jsem i pár tipů jak je vybrat.

Žebříček nejlepších řasenek jsem sestavila dle vlastních zkušeností, ale ještě větší váhu jsem přiklonila k hodnocení spotřebitelů. Tedy vás. Pročetla jsem desítky článků a recenzí blogerek, projela hodnocení eshopů a řasenkám jsem přiradila body. Ty, které získaly nejvíce bodů jsou právě tu. Souhlasíš s „mým“ výběrem? Napiš do komentářů.

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší řasenka na trhu – TOP 7

 
Název
Typ
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Max Factor 2000 CalorieŘasenka pro objem5 Stars5 / 5138 KčVíce informací
2.Maybelline Lash SensationalDlouhé a plné řasy5 Stars5 / 5182 KčVíce informací
3.L'Oréal Volume Million LashesŘasenka pro objem5 Stars5 / 5200 KčVíce informací
4.Helena Rubinstein Lash Queen Sexy WaterproofVoděodolná řasenka4.9 Stars4.9 / 5779 KčVíce informací
5.Maybelline Volum Express The ColossalZhušťovací4.7 Stars4.7 / 5183 KčVíce informací
6.L´Oréal Paris - Miss MangaObjem4 Stars4 / 5176 KčVíce informací

Zobrazit kompletní nabídku řasenek


[sc:vysvetlivky]

Jak vybrat nejlepší řasenku pro vaše oči?

Před výběrem řasenky se zamyslete nad typem vašich očí a řas. V zásadě pak platí tyto pravidla:

Podle typu řas a očí

  • Krátké řasy – pořiďte si prodlužující řasenku, zvýrazníte svůj pohled. Doporučuji na menší řasy používat menší kartáčky, u větších by nemuselo dojít k obarvení komplet řas.
  • Řídké řasy – pořiďte si řasenku na objem. Vhodné jsou ty s hustým kartáčkem. Ještě většího efektu docílíš speciálním pudrem, který se popráší na řasy a barva na ně pak lépe chytá. Pudr je k dostání v každém drogérii.
  • Dlouhé nebo splihlé řasy – vhodná je řasenka pro natočení se zahnutým kartáčkem.
  • Citlivé oči – pořiďte si tzv. soft řasenky, vhodné i pro nositele kontaktních čoček.

Podle barev a funkcí

  • Černá řasenka – univerzální barva vhodná ke všem příležitostem i typům očí.
  • Modrá či hnědá řasenka – nejlepšího výsledku dosáhnete, pokud na horním víčku namalujete linku stejnou barvou, jakou má vaše řasenka.
  • Švestkové a zelené odstíny zjemňují pohled.
  • Voděodolná řasenka – Vhodná do špatného deštivého počasí nebo v případě, že vám slzí oči. Například díky nachlazení. Vhodná je také pro letní koupací dny. Mínusem těchto řasenek je složitější odličování. Obvykle je třeba použít olejový odličovač, který dle mých zkušeností a diskusí nemusí každému vyhovovat.

Co je dobré dále vědět?

  • Nepumtujte – Za prvé. Pumpováním naberete příliš mnoho barvy, které není potřeba a za druhé se do řasenky dostává pumpováním nahoru a dolu vzduch a dochází tak k rychlejšímu vysychání obsahu. Pokud jste nabrali příliš mnoho barvy, jednoduše ji setřete papírovým kapesníkem. Správně je tzv. šroubovitý pohyb.
Levné ŘASENKY již od 50 Kč

Pomohlo vám naše hodnocení nejlepších řasenek na českém trhu? Podělte se s námi v diskusi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi používanou řasenku a pomozte ostatním nakoupit to nejlepší.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.