Nejlepší tablety 2019

tablet-appleTablety – malá, ale šikovná zařízení. Něco mezi telefonem a notebookem. Má ho každý a ty ho chceš také? Správná volba, jenže jaký model zvolit? Nech to na nás. Poradíme ti, který je nejlepší tablet.

Abychom tento žebříček mohli sestavit, bereme do úvahy hned několik faktorů jako jsou například spotřebitelské testy, recenze a hodnocení odborníků, testy zahraničních organizací, tak i samotné názory lidí, kteří přišli s jednotlivých tablety do styku. Výtvorem je originální žebříček nejlepších tabletů, které lze v současné době na českém trhu zakoupit.

Vzhledem k různým cenovým preferencím jednotlivých návštěvníků jsme nejlepší tablety rozdělily do tří různých cenových skupin. Levné tablety, tablety ve střední cenové hladině a pak špičkové tablety, jejichž cena většinou přesahuje 10 000 Kč.

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší tablet do 3 500 Kč – levné tablety

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Lenovo IdeaTab MiiX 33 499 Kč Více informací
2.Acer Iconia One 82 999 Kč Více informací
3.Samsung Galaxy Tab 3 Lite2 490 Kč Více informací
4.Lenovo IdeaTab A7-50L2 489 Kč Více informací

Zobrazit kompletní nabídku tabletů


Nejlepší tablet od 3 500 Kč do 6 500 Kč – střední tablety

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Samsung Galaxy Tab SM-T5506 690 KčVíce informací
2.Samsung Galaxy Tab 4 10.15 716 KčVíce informací
3.Lenovo TAB 2 A10-70L LTE6 999 Kč Více informací
4.Lenovo Yoga 2 8 FHD4 999 KčVíce informací
5.Acer Iconia Tab A3-A205 490 Kč Více informací

Zobrazit kompletní nabídku tabletů


Nejlepší tablet od 6 500 Kč – špičkové tablety

 
Název
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Apple iPad Air 217 777 KčVíce informací
2.Apple iPad mini 410 690 KčVíce informací
3.Samsung Galaxy Tab S2 9.7 Wi-Fi 32 GB13 990 KčVíce informací
4.Sony Xperia Z4 Wi-Fi17 490 Kč Více informací
5.Lenovo Yoga 2 1011 989 KčVíce informací
6.Apple iPad Pro Wi-FI 32 GB24 990 Kč Více informací

Zobrazit kompletní nabídku tabletů


[sc:vysvetlivky]

Jak vybrat tablet?

Chcete-li si vybrat ten nejlepší tablet pro vás, zodpovězte si nejdříve několik základních otázek:

  1. Velikost displeje – základní otázkou je velikost úhlopříčky tabletu. V současné době se pohybuje od 6 do 13 palců. Ideální rozměr přichází s tím, jak budete tablet používat. Budete jej nosit v kabelce na schůzky nebo jej potřebujete mít doma při televizi? Při vašich potřebách berte ohled také na tloušťku tabletu a jeho hmotnost.
  2. Procesor a operační paměť – výkon tabletu je stejně důležitý, ačkoliv tomu řada lidí nepřikládá příliš velkou váhu. Čím lepší procesor a vyšší operační paměť RAM, tím výkonnější tablet. Nejlépe vybavené tablety disponují velikostí RAM okolo 3-4 GB, ty nejlevnější kolem 512 Mb.
  3. Operační paměť – produkty společnosti Apple jsou vybaveny vlastním operačním systémem iOS. Je více uzavřenější, stabilnější a má rychlé odezvy. Hlavním konkurentem je poté Android. Oba systémy jsou na velmi dobré úrovni, takže co si nakonec vyberete rozhodně nejspíše pár malých detailů či inklinace ke značce Apple.
  4. Baterie a výdrž – Podle toho co s tabletem děláte by jste měli vybírat také výdrž tabletu. Budete tablet potřebovat na cestách nebo jste neustále v dosahu elektrické sítě? Některé tablety vydrží při plném zatížení i 14 hodin. Levnější tablety většinou ztrácí na výdrži. Nejvíce tablet vybíjíte datovými přenosy, sledováním filmů, prohlížením obrázků či čtením elektronické knihy.
  5. Připojení k internetu / 3G – Všechny tablety jsou vybaveny WIFI připojením. Některé ale umožňují připojení k internetu pomocí SIM karty / 3G. To oceníte zejména na cestách či v místech, kde není možné se k internetu připojit. Znovu záleží na vašich preferencích a kde budete tablet používat.
Levné TABLETY již od 899 Kč

Pomohlo vám naše hodnocení nejlepších tabletů? Podělte se s námi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi používaného robota a pomozte ostatním nakoupit to nejlepší.

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.