Nejlepší krém na vrásky 2019

Nivea Visage Q10 Plus Krém na vrásky Otázka stárnutí a vrásek nemusí být až tak stresující, jelikož v dnešní době existuje široká škála možností, jak vráskám předejít nebo zmírnit proces celkového stárnutí. Díky kosmetickému průmyslu se otevřela pro mnoho lidí šance, být krásný v každém věku a tak o pleť pečují dnes nejen ženy, ale i muži po padesátce.

Na trhu najdete velkou nabídku kosmetických výrobků, určených speciálně na vrásky. Zjistit, jaký je ten nejlepší krém proti vráskám, by neměla být až tak velká věda, pokud začnete s péčí včas a dáte na doporučení druhých nebo si přečtete recenze, které zájemcům prozradí mnohem více.

Každý typ pleti a věku vyžaduje jinou péči, jedny krémy jsou určené na vrásky na tvář a jiné slouží k ošetření okolí očí. Pro lepší přehled vám pomůžeme s výběrem a nabídneme jednoduchý výběr těch nejlepších očních krémů na vrásky a jiných, které prošly spotřebitelským testem. Pomůžeme také zodpovědět otázky kolem stárnutí, tvoření vrásek, kdy začít s péčí a jak vráskám předejít.

Věříme, že naše rady budou pro vás užitečné.

Nenech si to pro sebe a sdílej...
Share on FacebookShare on Google+

Nejlepší krém proti vráskám na trhu – TOP 7

 
Název
 
Hodnocení
Cena od [Kč]
 
1.Vichy Neovadiol Compensating Complex
✓ Noční krém5 Stars5 / 5645 KčČíst recenze
2.Eucerin Hyaluron Filler
✓ Noční krém5 Stars5 / 5677 KčČíst recenze
3.La Prairie Anti Aging Stress Cream
✓ Denní krém5 Stars5 / 54 249 KčČíst recenze
4.Estée Lauder Advanced Night Repair
✓ Noční krém4.5 Stars4.5 / 51 715 KčČíst recenze
5.Nivea CELLular Anti-Age
✓ Denní krém4 Stars4 / 5239 KčČíst recenze
6.VICHY Liftactiv Supreme PS
✓ Denní krém4 Stars4 / 5619 KčČíst recenze
7.EUCERIN Q10 ACTIVE
✓ Denní krém3.5 Stars3.5 / 5565 KčČíst recenze

Zobrazit kompletní nabídku krémů na vrásky


[sc:vysvetlivky]

Jak vybrat nejlepší krém proti vráskám?

 1. Záleží na tom, kolik máte let. (například: 25+, 30+, 45+, 50 + atd)
 2. Rozhodující pro výběr je typ vašich vrásek (oční nebo na tváři)
 3. Dalším rozhodujícím bodem je určení typu pleti – mastná, suchá, problematická, smíšená (podle svého typu pleti si pak vyberte krém)
 4. Než si výrobek koupíte, přečtěte si informace o výrobku, recenze a doporučení. Ty nejlepší krémy proti vráskám mají v našem žebříčku pětihvězdičková hodnocení.
 5. Většina kvalitních krémů by měla být hypoalergenní a vhodná pro citlivou pokožku. Ale i tak vyzkoušejte vzorek a zjistěte, zda nemáte alergickou reakci! Pokud vás bude krém kolem oči ihned po nanesení štípat, nemusí to hned znamenat alergii, jelikož okolí očí je citlivé a kůže může být poraněná. V případě přetrvávání potíží nebo vyrážky a červené pokožky se raději poraďte se svým dermatologem.
 6. Pokud investujete do krásy a chcete jen ty nejkvalitnější výrobky, nekoukejte na cenu, protože s rostoucím věkem, jsou krémy plné živin vytvořené na liftingové bázi, v takovém případě tato prvotřídní péče také něco stojí.
 7. Nevíte jaký výrobek si pořídit? Inspirujte se například u nás, kde pro vás pravidelně aktualizujeme žebříček nejlepších krémů na vrásky.

Proč pleť stárne?

Pleť stárne díky přirozenému procesu stárnutí, také díky vlivům prostředí, ve kterém žijeme a díky stresu. Naše pokožka s přibývajícím věkem potřebuje oživení, regeneraci, potřebuje obnovit základ a dodat potřebnou vláhu, kolagen, kyslík. Většina kvalitních krémů pleť chrání a obnovuje její strukturu. Avšak se nesmí zapomínat na ochranu pleti před sluncem, mrazem, deštěm, prachem a jinými povětrnostními vlivy. Také je třeba dbát na pravidelný pitný režim, pohyb, správnou životosprávou, spánek a odpočinek. Vše je společně propojené, pokud cokoli zanedbáte, vaše tvář to prozradí. Vždy se večer odličujte, i ráno věnujte své pleti dostatek času a hydratace.

Jak můžeme nejlépe zamezit tvorbě vrásek kolem očí?

S věkem pleť není už tak pružná a napnutá, jako za mlada. Může za to – úbytek kolagenu a vody. Hodně vrásek se rádo tvoří kolem očí, proto se doporučuje používat oční krémy proti vráskám, které při pravidelném používání vznikající rýhy zjemní a vyhladí. Pokud zjistíte první náznak, začněte ihned s používáním přípravku, můžete tak včas ovlivnit průběh, jelikož na počátku se vrásky lépe vyhlazují. Ve starším věku jsou potřebné již speciální séra, působící do hloubky. Ke všemu slouží různé recenze, spojené s názory odborníků a lidí, kteří podobný problém řešily. Také se doporučuje vyzkoušet vzorky a udělat si svůj názor. Každá pleť reaguje jinak, proto je důležité výběr správného krému na vrásky nepodceňovat.

Co jsou mimické vrásky?

Mimické vrásky jsou vrásky vznikající ze smíchu nebo mračení. Podléhají naši povaze a tvoří naše image (charisma). Jsou vyjádřením toho, co ve svém životě prožíváme. Někomu sluší a jiný je nechce. Ovlivnit mimické vrásky je poněkud složité, jelikož se při úsměvu tvoří kolem úst + očí a při mračení vznikají kolem obočí a na čele.

Kdy je dobré začít používat krémy proti vráskám?

Podle odborníků můžete začít již ve věku 25 let, kdy vznikají první vrásky. Pro každý druh pleti a věku slouží jiný typ krémů, proto si pečlivě přečtěte instrukce na obalu. Nikdy nepoužívejte v mladém věku krém určený pro starší ročníky! Každý výrobek je speciálně vytvořený dle věku a typu pokožky, prochází náročným a pečlivým testováním a obsahuje ty nejvhodnější složky, které mají dodat kůži vše, co zrovna potřebuje. Pleť ve třiceti nepotřebuje složky vhodné pro čtyřicetileté. Proto věnujte pozornost tomu, co kupujete.

Levné KRÉMY NA VRÁSKY

Pomohlo vám naše hodnocení nejlepších krémů proti vráskám na českém trhu? Podělte se s námi v diskusi o vaše pozitivní i negativní názory na náš žebříček nebo přidejte rovnou recenzi na vámi používaný krém na vrásky a pomozte ostatním nakoupit to nejlepší.

8 komentářů

 1. Zuzanovka

  Upřímně? Domácí sádlo má u mě super výsledky 😉 Fakt. A do něj vylouhovaný měsíček – květy. Natřít, nechat působit, pak ubrouskem odsát přebytky. Hodně pít. Masáže obličeje jsou taky super – každý tah zakončit odjetím rikama do boku a dolů, aby odtekla přebytečná lymfa.
  Nad EVOU už teď přemýšlím – jistě vyzkouším jako alternativu k sádlu (když zrovna nebudu mít vyrobeno. Ale kupuju si krém na oči a okolí, za ten jsem ochotná dát peníze, střídám Remescar (http://www.kruhypodocima.com/) a Sebamed (http://www.sebamed.cz/pripravky-sebamed/pece/oblicej/zrala-plet/ocni-krem-s-q10.html). Už jsem si zkusila koupit i základ pro krém vyráběný doma – v DM drogerii od Cosmetic Kitchen (http://www.cosmetic-kitchen.cz/).
  Zná tady někdo odkaz na tu EVU – ať to nemusím složitě hledat? Díky!

Zaslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.